Hakkımızda

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

PRO IPTV

10 Yılı aşkın süredir internet ve medya sektöründe, uydu ve tv lerin kablolu yayınlarını şifresiz yaptığımız günlerden, çağın ilerlemesi ve akıllı cihazların internete her yerden bağlanabilmesiyle IPTV kurulumu ve yayıncılığı sektörüne son 5 yıldır ara vermeksizin devam etmekteyiz.

PRO IPTV yayınladığı kanalların %100’ünü kendi sunucuları üzerinde barındırmakta ve size doğrudan yayın yaparak donmayan ve stabil çalışan bir hizmet sunmaktadır.

Ayrıca IPTV Bayilik hizmeti vererek bu sektöre girmek isteyen, para kazanmaya hevesli girişimcilere fırsat sunmaktadır.

Kaliteli IPTV uygun fiyatlara sizlerle..

Kalite

IPTV 'de satın alırken tek dikkat etmeniz gereken şey yayınının donmaması ve çözünürlüğüdür. Kaliteli yayının garantisini vermekteyiz.

Güven

İnterenet üzerinde yapılan alışverişlerde en önemli unusurlardan biri belkide ilki güvendir. Sistemlerimiz uzun yıllardır ileri güvenlik teknolojileri ile korunmaktadır.

İletişim

Tüm IPTV hizmeti alan kullanıcılarımızla kesintisiz ve doğru iletişim içerisinde olarak işimizi kusursuz şekilde yönetmeyi başarıyoruz.

Bize Ulaşın

Ekibimiz IPTV hakkındaki sorunuza cevap vermek için burada.

Bize ulaşın Veya şimdi ücretsiz bir üyelik oluşturun.
30 binden fazla izleyici ve 200'e yakın bayi şu an PROIP panelinden sorunsuz bir şekilde yararlanmakta.

Kullanıcılarımızın Beklentisini Her Zaman Karşılamaya Çalışıyoruz

Müşterilerimizden gelen geri dönüş bildirimlerini her zaman dikkate alıyor ve sistemimizi sürekli sizlerden gelen geri dönüşlere göre güncelleyerek geliştiriyoruz.

00K

İzleyiciler

00+

Bayi

00+

Kanal

00+

Çalışanlarımız

00+

Sunucu Lokasyonu